Više

  Obavijest poljoprivrednim proizvođačima o kompletiranju dokumentacije za ostvarenje federalnih novčanih potpora

  Najčitanije

  Obzirom da se žetva strnih žitarica privela kraju, pozivaju se poljoprivredni proizvođači koji su u sustavu federalnih novčanih potpora i to: proizvodnja krušnih žitarica (pšenica i raž), proizvodnja stočnog ječma, zobi i tritikala i proizvodnja krmnog bilja (silažni kukuruz, stočni grašak i grahorice) da u što kraćem vremenskom periodu, kompletiraju dokumentaciju za navedene proizvodnje da bi djelatnici Sektora poljoprivrede pri resornom Ministarstvu mogli pristupiti obradi zahtjeva i iste proslijediti prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva.

  Ministarstvo poljoprivrede,
  vodoprivrede i šumarstva

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti