Obavijest poljoprivrednim proizvođačima o kompletiranju dokumentacije za ostvarenje federalnih novčanih potpora

Najčitanije

Obzirom da se žetva strnih žitarica privela kraju, pozivaju se poljoprivredni proizvođači koji su u sustavu federalnih novčanih potpora i to proizvodnja krušnih žitarica (pšenica i raž), proizvodnja stočnog ječma i tritikala i proizvodnja silažnog kukuruza, da u što kraćem vremenskom periodu kompletiraju dokumentaciju za navedene proizvodnje da bi djelatnici ovog Ministarstva mogli pristupiti obradi zahtjeva i iste proslijediti prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva.

                                                            Pomoćnica ministra poljoprivrede
u Sektoru za poljoprivredu
Manda Oršolić

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti