Više

  Obavijest poljoprivrednim proizvođačima o kompletiranju dokumentacije za ostvarenje federalnih novčanih potpora

  Najčitanije

  Obzirom da se žetva strnih žitarica privela kraju, pozivaju se poljoprivredni proizvođači koji su u sustavu federalnih novčanih potpora i to proizvodnja krušnih žitarica (pšenica i raž), proizvodnja stočnog ječma i tritikala i proizvodnja silažnog kukuruza, da u što kraćem vremenskom periodu kompletiraju dokumentaciju za navedene proizvodnje da bi djelatnici ovog Ministarstva mogli pristupiti obradi zahtjeva i iste proslijediti prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva.

                                                              Pomoćnica ministra poljoprivrede
  u Sektoru za poljoprivredu
  Manda Oršolić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti