Više

  Obavijest poljoprivrednim proizvođačima o prijavi plana proizvodnje za 2019. godinu

  Najčitanije

  Sukladno Zakonu o novčanim potporama u poljoprivredi i ruralnom razvoju (“Službene novine Federacije BiH”, broj: 42/10) i Pravilniku o načinu i uvjetima ostvarivanja novčane potpore po modelu poticaja proizvodnji („Službene novine Federacije BiH“, broj: 32/17., 55/17. i 56/18.) poljoprivredni proizvođači su dužni izvršiti prijavu plana proizvodnje, za koju očekuju potporu u narednoj 2019. godini, najkasnije do 15.11.2018. godine.

  Prijava plana proizvodnje je uvjet za sudjelovanje u programu potpore za sve proizvodnje, također poljoprivredni proizvođači imaju obvezu pridržavati se propisanih rokova za prijavu plana proizvodnje.

  Sve dodatne informacije možete dobiti putem telefona Sektora poljoprivrede 031 714 364, izvijestili su iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske.

  Ovdje možete preuzeti Obrazac prijave plana proizvodnje

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti