Više

  Obavijest – Potpora po modelu ruralnog razvoja

  Najčitanije

  Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva objavilo je, na temelju dijela D/ Model ruralnog razvoja iz Programa novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2018. godinu „Subvencije privatnim poduzećima i poduzetnicima – Poticaj za poljoprivredu“, i člana 17. Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarenja novčanih potpora po modelu ruralnog razvoja („Službene novine Federacije BiH“ broj 48/18), Obavijest o rokovima i uvjetima za podnošenje zahtjeva za potporu po modelu ruralnog razvoja u 2018. godini.

  Predmet Obavijesti je upoznavanje potencijalnih korisnika novčane potpore sa rokovima i uvjetima za podnošenje zahtjeva za potporu po modelu ruralnog razvoja iz Programa novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2018. godinu.

   

  Ovdje možete preuzeti  Obavijest

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti