Obavijest: U Domaljevcu novi ured Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP

Najčitanije

Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači sa područja općine Domaljevac – Šamac da je u Domaljevcu od 20. siječnja 2020. godine započeo sa radom novi ured Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske.
Ured je smješten u zgradi Općine Domaljevac – Šamac na adresi: Domaljevac, Posavskih branitelja br. 148, a djelatno vrijeme ureda je od 8,00–16,00 sati.

Sve dodatne informacije o uvjetima, rokovima i načinu zaprimanja zahtjeva i ostalih podnesaka, njihovoj obradi i tijeku rješavanja poljoprivredni proizvođači mogu dobiti i na telefon broj: 031-792-157.

-Želimo poljoprivrednicima tog dijela Županije Posavske biti bliži te im uštedjeti vrijeme i novac kako ne bi dolazili u sjedište ministarstva u Orašju, izjavio je ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u Vladi Županije Posavske Mato Brkić.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti