Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

Najčitanije

Bosna i Hercegovina
Federacija Bosne i Hercegovine
Županija Posavska
Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

 

Broj: 08-01-294-7/15

Orašje, 28.01. 2016. godine

 

PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata;

 

Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj 3/14), obavještavamo  kandidata sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za biljnu proizvodnju u Poljoprivrednoj stručnoj službi – Darka Mikić, da će se razgovor obaviti dana 01. 02. 2016. godine (ponedjeljak), u 11:00 sati, u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, ured broj 6.

 

Ministar
Mato Brkić

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti