Više

  Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

   

  Broj: 08-01-294-7/15

  Orašje, 28.01. 2016. godine

   

  PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata;

   

  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj 3/14), obavještavamo  kandidata sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za biljnu proizvodnju u Poljoprivrednoj stručnoj službi – Darka Mikić, da će se razgovor obaviti dana 01. 02. 2016. godine (ponedjeljak), u 11:00 sati, u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, ured broj 6.

   

  Ministar
  Mato Brkić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti