Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

Najčitanije

 

 

 

 
Bosna i Hercegovina
Federacija Bosne i Hercegovine
Županija Posavska
Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

Broj:08-01-67-9/16
Orašje, 18.04. 2016. godine

PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata;

Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj 3/14), obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za poljoprivrednu politiku u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske – Miru Gašparević, da će se razgovor obaviti dana 20. 04. 2016. godine (srijeda), u 11:00 sati, u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, ured broj 6.

Ministar
Mato Brkić

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti