Više

  Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   
  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

  Broj:08-01-67-9/16
  Orašje, 18.04. 2016. godine

  PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata;

  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj 3/14), obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za poljoprivrednu politiku u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske – Miru Gašparević, da će se razgovor obaviti dana 20. 04. 2016. godine (srijeda), u 11:00 sati, u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, ured broj 6.

  Ministar
  Mato Brkić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti