Više

  Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Općina Orašje
  Općinski načelnik

   

  Broj: 01-34-410-1/16
  Orašje, 16.05.2016. godine

   

  PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ broj 3/14), obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za cestovni promet u Službi za gospodarstvo i infrastrukturu Općine Orašje – Antu Dominkovića da će se razgovor obaviti dana 18.05.2016. godine   (srijeda) u 8,30 sati u prostorijama Općine Orašje, ured br. 37.

   

  Općinski načelnik

  Đuro Topić, dipl.ing.el.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti