Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

Najčitanije

 

 

 

 

 

Bosna i Hercegovina
Federacija Bosne i Hercegovine
Županija Posavska
Općina Orašje
Općinski načelnik

 

Broj: 01-34-410-1/16
Orašje, 16.05.2016. godine

 

PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ broj 3/14), obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za cestovni promet u Službi za gospodarstvo i infrastrukturu Općine Orašje – Antu Dominkovića da će se razgovor obaviti dana 18.05.2016. godine   (srijeda) u 8,30 sati u prostorijama Općine Orašje, ured br. 37.

 

Općinski načelnik

Đuro Topić, dipl.ing.el.

 

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti