Više

  Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Općina Orašje
  Općinski načelnik

  Broj: 01-34-709-4/16
  Orašje, 07.07.2016. godine

   
  PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

   
  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ broj 3/14), obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za imovinsko-pravne poslove u Službi prostornog uređenja i imovinsko-pravnih poslova Općine Orašje – Đuru Miškovića da će se razgovor obaviti dana 11.07.2016. godine (ponedjeljak) u prostorijama Općine Orašje, ured br. 37. u 08,30 sati.

  Općinski načelnik

  Đuro Topić, dipl.ing.el.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti