Više

  Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina

  Federacija Bosne i Hercegovine

  Županija Posavska

  Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

   

  Broj: 08-01-146-9/15

  Orašje, 11.11. 2015. godine

   

   

  PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata;

   

   

  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj 3/14), obavještavamo  kandidata sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za plan, analizu, ekonomske poslove, praćenje šumsko-gospodarskih osnova i integralnu zaštitu šuma u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske – Velida Subašić, da će se razgovor obaviti dana 13. 11. 2015. godine (petak), u 11:00 sati, u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, ured broj 6.

   

   

   

                                                                 Ministar

                                                                                                              Mato Brkić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti