Više

  Obavijest za kandidate sa Lista uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Općina Orašje
  Općinski načelnik

  Broj: 01-34-513-2/16
  Orašje, 10.06.2016. godine

   
  PREDMET: Obavijest za kandidate sa Lista uspješnih kandidata

   
  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ broj 3/14), obavještavamo kandidate sa Lista uspješnih kandidata utvrđenih nakon održanog stručnog ispita za popunu radnih mjesta – stručni suradnik za proračun u Službi za financije – Nikolu Benković, stručni suradnik za računovodstvo i riznicu u Službi za financije – Katu Oršolić i stručni suradnik za poljoprivredu u Službi za gospodarstvo i infrastrukturu Općine Orašje – Marka Oršolić da će se razgovor obaviti dana 16.06.2016. godine (četvrtak) u prostorijama Općine Orašje, ured br. 37. u terminima kako slijedi:

  u 11,00 sati – Nikola Benković,
  u 11,20 Kata Oršolić i
  u 11,40 Marko Oršolić.

  Općinski načelnik
  Đuro Topić, dipl.ing.el.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti