Obavijest za kandidate sa Lista uspješnih kandidata

Najčitanije

 

 

 

 

 

Bosna i Hercegovina
Federacija Bosne i Hercegovine
Županija Posavska
Općina Orašje
Općinski načelnik

Broj: 01-34-513-2/16
Orašje, 10.06.2016. godine

 
PREDMET: Obavijest za kandidate sa Lista uspješnih kandidata

 
Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ broj 3/14), obavještavamo kandidate sa Lista uspješnih kandidata utvrđenih nakon održanog stručnog ispita za popunu radnih mjesta – stručni suradnik za proračun u Službi za financije – Nikolu Benković, stručni suradnik za računovodstvo i riznicu u Službi za financije – Katu Oršolić i stručni suradnik za poljoprivredu u Službi za gospodarstvo i infrastrukturu Općine Orašje – Marka Oršolić da će se razgovor obaviti dana 16.06.2016. godine (četvrtak) u prostorijama Općine Orašje, ured br. 37. u terminima kako slijedi:

u 11,00 sati – Nikola Benković,
u 11,20 Kata Oršolić i
u 11,40 Marko Oršolić.

Općinski načelnik
Đuro Topić, dipl.ing.el.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti