Više

  Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  ŽUPANIJA POSAVSKA
  Ministarstvo prosvjete, znanosti,kulture i športa  

  Broj: 06-34-1279-6/15
  Orašje, 11.03.2016. godine

  Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata

  sukladno članku 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 3/14), obavještavamo kandidate sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta stručnog suradnika za upravne i normativno-pravne poslove u Ministarstvu prosvjete, znanosti kulture i športa Županije Posavske: Azra Bačinović, Ivana Ivanović, Sadika Moranjkić Kanlić i Pavo Oršolić, da će se razgovor obaviti dana 15. 03. 2016. godine sa početkom u 12,00 sati u zgradi Vlade Županije Posavske, u prostorijama Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske, Obilaznica Jug 1 bb Orašje.

  MINISTAR
  Mario Pejić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti