Više

  Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Vlada
  Ured za gospodarski razvoj Županije Posavske
  Broj: 01-VII-34-20/16
  Orašje, 18.03.2016.g.

  PREDMET: Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

   

  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ broj 3/14), obavještavamo kandidate sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za pripremu i realizaciju projekata u Uredu za gospodarski razvoj Županije Posavske: Azra Bačinović, Mario Brkić, Marijan Marošević, Marko Vukić, da će se razgovor obavit dana 21.03.2016. godine sa početkom u 13,00 sati u zgradi Vlade Županije Posavske, u prostorijama Ureda za gospodarski razvoj Županije Posavske.

   

  Direktor Ureda

  ___________________
  Franc Kljajić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti