Više

  Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Ministarstvo pravosuđa i uprave
  Broj: 03-34-193-5/16
  Odžak, 06.04.2016. godine

   

   

  Predmet: Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata;

   

  Na temelju članka 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj 3/14), obavještavamo kandidate sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za upravne i normativno-pravne poslove u Ministarstvu pravosuđa i uprave Županije Posavske: Marka Dujaka, Kristinu Đurić i Šejlu Hadžidedić, da će se razgovor obaviti dana 11.04.2016. godine (ponedjeljak), u 11,00 sati, u zgradi Vlade Županije Posavske, u prostorijama Ministarstva pravosuđa i uprave Županije Posavske, Glavni trg bb, Odžak.

   

   

                                                                                        MINISTRICA
  _____________________
  Ana Andrić, dipl. pravnik

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti