Više

  Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

   

  BOSNA I HERCEGOVINA
  FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
  POSAVSKI KANTON
  OPĆINSKI SUD U ORAŠJU
  Broj: 025-0-Su-15-000 643
  Orašje, 12.04.2016. godine

  Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata

  Sukladno čl. 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ br. 3/14) obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta „Stručnog suradnika za računovodstveno-materijalne poslove“ u Općinskom sudu u Orašju, SLAĐANU KLAJIĆ da će se razgovor obaviti dana 19.04.2016. godine u 11.00 sati u zgradi Općinskog suda u Orašju u uredu br. 13.

  PREDSJEDNIK SUDA
  Darko Župarić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti