Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

Najčitanije

 

 

 

 

 

 

BOSNA I HERCEGOVINA
FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
POSAVSKI KANTON
OPĆINSKI SUD U ORAŠJU
Broj: 025-0-Su-15-000 643
Orašje, 12.04.2016. godine

Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata

Sukladno čl. 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ br. 3/14) obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta „Stručnog suradnika za računovodstveno-materijalne poslove“ u Općinskom sudu u Orašju, SLAĐANU KLAJIĆ da će se razgovor obaviti dana 19.04.2016. godine u 11.00 sati u zgradi Općinskog suda u Orašju u uredu br. 13.

PREDSJEDNIK SUDA
Darko Župarić

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti