Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata

Najčitanije

 

 

 

 

 

BOSNA I HERCEGOVINA
FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
POSAVSKI KANTON
OPĆINSKI SUD U ORAŠJU
Broj: 025-0-Su-15-000 689
Orašje, 03.02.2016. godine

PREDMET: Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata .-
Sukladno članku 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ br. 3/14), obavještavamo kandidate sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta stručnog suradnika za zemljišne knjige – zk. referent u Općinskom sudu u Orašju, AZRU BAČINOVIĆ i VESNU VINCETIĆ da će se razgovor obaviti dana 15.02.2016. godine sa početkom u 13,00 sati u zgradi Općinskog suda u Orašju u uredu br. 13.

 

 

PREDSJEDNIK SUDA

Darko Župarić

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti