Više

  Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   

  BOSNA I HERCEGOVINA
  FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
  POSAVSKI KANTON
  OPĆINSKI SUD U ORAŠJU
  Broj: 025-0-Su-15-000 689
  Orašje, 03.02.2016. godine

  PREDMET: Obavijest za kandidate sa liste uspješnih kandidata .-
  Sukladno članku 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ br. 3/14), obavještavamo kandidate sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta stručnog suradnika za zemljišne knjige – zk. referent u Općinskom sudu u Orašju, AZRU BAČINOVIĆ i VESNU VINCETIĆ da će se razgovor obaviti dana 15.02.2016. godine sa početkom u 13,00 sati u zgradi Općinskog suda u Orašju u uredu br. 13.

   

   

  PREDSJEDNIK SUDA

  Darko Župarić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti