Više

  Obavijest za osiguranike Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske

  Najčitanije

  Zavod zdravstvenog osiguranja Županije Posavske obavještava osiguranike da će od 01.02.2024. godine krenuti s izdavanjem elektronskih zdravstvenih kartica. Osiguranici nositelji zdravstvenog osiguranja su obavezni osobno doći u područni ured ZZO ŽP prema mjestu prebivališta i tamo podnijeti zahtjev za izdavanje elektronske zdravstvene kartice. Osiguranici će isti zahtjev moći preuzeti i sa službene web stranice ZZO ŽP. Zahtjev preuzet sa stranica ZZO ŽP osiguranici će prvo morati predati u područni ured ZZO ŽP prema mjestu prebivališta. Prilikom podnošenja zahtjeva za elektronskom zdravstvenom karticom potrebno je osim zahtjeva priložiti i papirnatu zdravstvenu legitimaciju i osobnu iskaznicu. Papirnata zdravstvena legitimacija će važiti do 31.12.2024. godine, izvijestili su iz Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti