Više

  Dan planeta Zemlje

  Najčitanije

  Ministarstvo prometa veza i zaštite okoliša Županije Posavske, Udruga za zaštitu prirode i okoliša i Eko život D.O.O. Društvo za postupanje s ambalažnim otpadom Tuzla, realizirali su zajednički aktivnosti vezano za obilježavanje 22. travnja Dana planete zemlja. U organiziranoj akciji uređena je zelena javna površina na kružnom toku prema Novom Selu gdje je posađeno 70 sadnica ukrasnog zelenog grmlja.

  -Ovo je jedan od datuma kojima javnost želimo potaknuti na pojačano razmišljanje o potrebi zaštite okoliša. Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske to čini kroz svoje programske aktivnosti i planirana ulaganja u obnovljive izvore energije poput solarnih panela, smanjenju emisije štetnih plinova ,sufinanciranjem toplinskih pumpi, jačanju sustava upravljanja komunalnim otpadom te stalnim podizanjem razine znanja i ekološke svijesti u cilju što kvalitetnijeg života na Zemlji, izjavio u povodu Dana planete zemlje, ministar Pero Radić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti