Više

  Obilježen zaštitnik vojarne „Sinovi Posavine”

  Najčitanije

  Polaganjem vijenaca kod spomen obilježja i Svetom misom u vojarni „Sinovi Posavine“ u Bukovoj Gredi, pripadnici 3. pješačke bojne 6. pješačke brigade OS BiH danas su (24. travnja) obilježili blagdan svetog Jurja – zaštitnika vojarne. Vijence su položili i zapalili svijeće u spomen na poginule u Domovinskome ratu , izaslanstvo OS BiH, Ministarstvo branitelja ŽP koje je predvodio ministar branitelja Marijan Kopić, predstavnici Ministarstva unutarnjih poslova ŽP, načelnici i predsjednici Općinskih vijeća Orašje i Domaljevac-Šamac, predstavnici Udruga proisteklih iz Domovinskoga rata kao i generalni konzul RH u Tuzli, Ivan Bandić. U kapelici vojarne služeno je i svečano misno slavlje koje je predvodio mons. Tomo Vukšić, vojni biskup u BiH, uz koncelebraciju brigadnog kapelana fra Marka Oršolića i svećenika iz župa općine Orašje. Proslavi zaštitnika vojarne odazvali su se i roditelji poginulih branitelja, a okončala je svečanim domjenkom.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti