Više

  Obnova i održavanje cesta u Županiji Posavskoj

  Najčitanije

  U Županiji Posavskoj ovih dana je, na temelju Ugovora o izvođenju radova na redovitom održavanju ceste, okončano saniranje udarnih rupa na kritičnim dijelovima regionalnih cesta RC 464 Orašje –Šamac, dionica Donja Mahala 280 m², dionica Omladinski nasip 1100 m², dionica Domaljevac –Grebnice 440 m² i RC 464 Odžak –Prud 286 m². Radovi su izvršeni u sklopu redovitog održavanja cesta kako bi se otklonila oštećenja na cesti, a u cilju nesmetanog i sigurnog prometovanja.

  cesta

  Na temelju urađenog Glavnog projekta „Presvlačenje ceste novim asfaltnim slojem“ dionice Bazik, na RC 464, podnešen je zahtjev UNDP BiH za kandidiranje ovog projekta kao priorotetnog u cestovnoj infrastrukturi Županije Posavske.Projekt je prihvaćen, implementator je UNDP, a raspisan je i javni natječaj za odabir izvođača radova. Procijenjena vrijednost potrebitih radova iznosi 170.000,00 KM, a ukupna dužina predmetne dionice predviđene za rekonstrukciju iznosi 1.159 m. Projektom je predviđeno presvlačenje asfaltnog kolovoza novim asfaltnim slojem, te svi dodatni radovi, potvrdili su iz Ministarstva prometa, veza, turzima i zaštite okoliša.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti