Obnova sportske dvorane u OŠ Braće Radića u Domaljevcu

Najčitanije

U Osnovnoj školi Braće Radića u Domaljevcu danas su započeli radovi na obnovi sportske dvorane za koju je sredstva osigurao Središnji državni ured za obnovu i stambeno zbrinjavanje Republike Hrvatske. Planom obnove predviđena je zamjena rasvjetnih tijela, žbukanje zidova, te postavljanje sportske podloge.
Sukladno ugovoru o financijskoj potpori, djelatnici Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje Marko Malešević i Tomislav Plantarić su obišli mjesto izvođenja radova, te održali radni sastanak sa ministrom prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske Dragom Kopićem i ravnateljem škole Stejpanom Piljićem. Uz riječi zahvale ravnatelj škole je gostima iz Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje uručio pismenu zahvalnicu.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti