Više

  Obrtnička komora Županije Posavske

  Najčitanije

  U Vladi Županije Posavske održana je sjednica Upravnog odbora Obrtničke komore Županije Posavske kojoj je bio nazočan ministar gospodarstva i prostornog uređenja Darko Kasap. Sjednica je održana uz predsjedanje Azre Tukulj, predsjednice Upravnog odbora. U radu sjednice sudjelovali su predsjednik i zamjenik Komore Petar Senković i Ivan Tolić te predsjednik Skupštine Obrtničke komore Županije Posavske Mladen Lucić. Funkcioniranje komore i aktivnosti komore u tekućoj godini bile su središnje teme sastanka.

  -Istaknuto je zadovoljstvo suradnjom Obrtničke komore i Ministarstva gospodarstva i prostornog uređenja te pozitivne odluke koje se tiču obrtništva ( subvencioniranje novih obrta, subvencije kamata, potpora nabavci osnovnih i stalnih sredstava u obrtništvu kao i mogućnost novog zapošljavanja uz potporu ministarstva), izjavio je nakon sastanka ministar Kasap.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti