Više

  Obuka za djelatnike Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade ŽP

  Najčitanije

  Djelatnici županijskog Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva, njih petoro, bili su nazočni dvodnevnoj edukaciji „Metode savjetodavnog rada“. Prof.dr.sc. Dejan Janković je tijekom predavanja kroz dva modula predstavio osnovne koncepte savjetodavnog rada kao i metode. Cilj je bio, naglašeno je tijekom predavanja, razviti razumijevanje koncepata u poljoprivrednom savjetodavstvu, te prezentirati modele savjetodavnog rada. Predstavljene su također individualne i grupne savjetodavne metode, kao i savjetodavne metode putem masovnih medija. Takav rad, uz ostalo, omogućava širenje inovacija među poljoprivrednim proizvođačima.

  Organizator edukcije je Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva uz potporu USAID-a i Švedske vlade u sklopu Projekta razvoja tržišne poljoprivrede (FARMA II).

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti