Više

  Obuke za rad na Informacijskom sustavu za upravljanje proračunom

  Najčitanije

  Obuke za rad na Informacijskom sustavu za upravljanje proračunom (eBudget) održane su proteklih dana u Orašju  (od 25.09. do 29.09.2017.g.). Tri dana seminara bila su u znaku procesa obuke koje prolaze analitičari iz Županijskih ministarstva financija, a preostala dva dana bila su predviđena za rad sa izravnim proračunskim korisnicima.

  -Ponosni smo sto je „Avacom“ dobio priliku da sudjeluje u ovako velikom projektu. Dugogodišnje iskustvo i suradnja na državnoj i federalnoj razini kao i sa Republikom Srpskom na istom projektu, uveliko nam je pomoglo da što uspješnije završimo implementaciju sustava. U rekordnom roku smo napravili softver, a  po planu su ostvarene i obuke korisnika. Do sada smo dobili pozitivna mišljenja od strane korisnika. Narednih godinu dana, „Avacom“ će pružati potporu u radu sustava bez novčane naknade i taj period će olakšati korisnicima, da uz našu pomoć prođu kroz cijeli ciklus planiranja proračuna, istaknula je predstavnica projekta Admira Smaka konsultantica AvaCom GROUP d.o.o.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti