Obvezna zimska oprema

Najčitanije

Obavještavaju se svi građani da je od 01. studenog tekuće godine pa do 01. travnja iduće godine obvezno posjedovanje zimske opreme bez obzira na vremenske uvjete za sva motorna vozila izuzev svih motocikala (L kategorija) i traktora (T i C kategorije).
U skladu s čl.3 Pravilnika o prometu u zimskim uvjetima zimska oprema obuhvaća: pneumatike za zimsku uporabu (MS, M+S, M&S, Snow Winter i dr.) na svim kotačima vozila ili pneumatike za zimsku uporabu (MS, M+S, M&S, Snow Winter i dr.) na pogonskim kotačima i lance za snijeg, odnosno druge uređaje za povećanje trakcije pripravne za postavlјanje na najmanje dva pogonska kotača ili pneumatike za lјetnu uporabu na svim kotačima s najmanjom dubinom profila od 4 mm i lance za snijeg, odnosno druge uređaje za povećanje trakcije pripravne za postavljanje na najmanje dva pogonska kotača.

GLASNOGOVORNIK
Zdenko Ćubel

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti