Odluka o dodjeli jednogodišnjih stipendija redovitim studentima za akademsku 2021./2022. godinu

Na temelju članka 56. stavak 2. Zakona o organizaciji organa uprave u Federaciji BiH („Službene novine F BiH“, broj: 35/05) a u svezi točke II. Odluke o dodjeli jednogodišnjih stipendija redovitim studentima za akademsku 2021./2022. godinu („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 16/21), Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske, donosi Odluku o dodjeli jednogodišnjih stipendija redovitim studentima za akademsku 2021./2022. godinu. Ukupno je dodijeljena 21 stipendija i to tri za učenike generacije, prema uspjehu 13 stipendija i prema socijalnom statusu pet stipendija.