Više

  Odobreno 230.000,00 KM općinama Posavske Županije za saniranje dijela šteta nastalih od prirodnih i drugih nesreća

  Najčitanije

  Na temelju Odluke o postupku i kriterijima za dodjelu jednokratne novčane pomoći općinama i županijama za otklanjanje šteta nastalih od prirodnih i drugih nesreća („Službene novine Federacije“ br. 60/06, 08/10 i 21/14), na prijedlog Federalnog povjerenstva za procjenu štete, Federalni stožer civilne zaštite donio je Odluku o odobravanju jednokratne novčane pomoći za saniranje dijela šteta općinama Županije Posavske u iznosu od 230.000,00 KM, i to:
  1. Orašje u iznosu od 115.000,00 KM,
  2. Odžak u iznosu od 82.800,00 KM i
  3. Domaljevac-Šamac u iznosi od 32.200,00 KM.

  Odluka je objavljena u Službenim novinama Federacije BiH broj 89/18 od 09.11.2018. godine, čime je stupila na snagu.

  Za realizaciju Odluke zaduženi su Federalna uprava civilne zaštite i Federalno ministarstvo financija, svatko u okviru svoje nadležnosti. Općinski načelnici dužni su podnijeti izvješće sa kompletnom financijskom dokumentacijom o namjenskom utrošku sredstava Federalnom stožeru civilne zaštite, putem Federalnog povjerenstva za procjenu štete, u roku od šest mjeseci od dana stupanja na snagu ove Odluke, navodi se u Odluci o odobravanju jednokratne novčane pomoći za saniranje dijela šteta općinama Županije Posavske Federalnog stožera civilne zaštite.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti