Održan sastanak Županijske uprave za inspekcijske poslove sa Udruženjem građana „Klub potrošača“

Sastanak inspektora Županijske uprave za inspekcijske poslove sa Udruženjem građana „Klub potrošača“ Županije Posavske održan je danas (07.11.) u Orašju. Sastanku su bili prisutni inspektori iz Županijske uprave za inspekcijske poslove sa ravnateljicom Marom Dabić i predsjednik Udruženja građana Redžo Omerbašić sa članovima upravnog odbora. Tema sastanka bila je „Primjenjivanje kaznene politike za prekršaje u prometu roba i davatelja usluga na području Županije Posavske“.

U sklopu kampanje Udruženja građana „Klub potrošača“ Županije Posavske najavljena su i sljedeća predavanja. U Srednjoj strukovnoj školi Orašje 14.11.2018. godine s početkom u 10,30 sati i u Školskom centru fra Martina Nedića Orašje u 12,30 sati. Prvo predavanje na temu: „Prava i zaštita potrošača“ održat će Redžo Omerbašić, predsjednik Udruženja građana i član Savjeta za zaštitu potrošača BiH. Drugo predavanje na temu „Stavovi i mišljenja potrošača o genetski modificiranoj hrani za ljude i životinje“ održat će Gordana Bulić, predsjednica Udruženja Tuzla i predsjednik UO Saveza za zaštitu potrošača BiH.