Više

  Održan sastanak Županijske uprave za inspekcijske poslove sa Udruženjem građana „Klub potrošača“

  Najčitanije

  Sastanak inspektora Županijske uprave za inspekcijske poslove sa Udruženjem građana „Klub potrošača“ Županije Posavske održan je danas (07.11.) u Orašju. Sastanku su bili prisutni inspektori iz Županijske uprave za inspekcijske poslove sa ravnateljicom Marom Dabić i predsjednik Udruženja građana Redžo Omerbašić sa članovima upravnog odbora. Tema sastanka bila je „Primjenjivanje kaznene politike za prekršaje u prometu roba i davatelja usluga na području Županije Posavske“.

  U sklopu kampanje Udruženja građana „Klub potrošača“ Županije Posavske najavljena su i sljedeća predavanja. U Srednjoj strukovnoj školi Orašje 14.11.2018. godine s početkom u 10,30 sati i u Školskom centru fra Martina Nedića Orašje u 12,30 sati. Prvo predavanje na temu: „Prava i zaštita potrošača“ održat će Redžo Omerbašić, predsjednik Udruženja građana i član Savjeta za zaštitu potrošača BiH. Drugo predavanje na temu „Stavovi i mišljenja potrošača o genetski modificiranoj hrani za ljude i životinje“ održat će Gordana Bulić, predsjednica Udruženja Tuzla i predsjednik UO Saveza za zaštitu potrošača BiH.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti