Više

  Održana Javna rasprava o nacrtima Zakona o javnom okupljanju i Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira

  Najčitanije

  Javna rasprava o nacrtima Zakona o javnom okupljanju i Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira danas (15.02.2016.g.) održana je u zgradi Skupštine Županije Posavske. Na Javnoj raspravi, pored predstavnika Ministarstva unutarnjih poslova Županije Posavske zaduženih za obrazloženje predviđenih pravnih rješenja, sudjelovali su predstavnici Skupštine Županije Posavske i građani.

  Tijekom Javne rasprave,  predstavnici Skupštine Županije Posavske i građani uputili su nekoliko primjedbi i sugestija, a koji su zapisnički evidentirani i o kojima će se naknadno donijeti odluka u smislu njihovog mogućeg uvrštavanja u predmetne nacrte zakona, izvijestili su iz Ministarstva unutarnjih poslova ŽP.

  Javna rasprava 2

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti