Više

  Održana Javna rasprava o Nacrtu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o koncesijama

  Najčitanije

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o koncesijama održana je danas (06.05.) u Hrvatskom domu u Domaljevcu. U Javnoj raspravi sudjelovali su: Dragutin Živković, ministar gospodarstva i prostornog uređenja u Vladi ŽP s predstavnicima ministarstva, Mato Brkić, ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP s predstavnicima ministarstva, predstavnici Općine Orašje, Općine Odžak, Općine Domaljevac-Šamac i poduzetnici s područja Županije Posavske. Na Nacrt Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o koncesijama izneseni su prijedlozi i sugestije koji će biti uzeti u razmatranje.

  Primjedbe, prijedlozi i sugestije mogu se dostaviti u roku od 10 dana Stručnoj službi Vlade ŽP na na adresu: Jug I, 76270 Orašje ili na e-mail kabinetpvzp@gmail.com, Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske na adresu: Jug I, 76270 Orašje ili na e-mail : poljoprivreda@zp.gov.ba i/ili Ministarstvu gospodarstva, rada i prostornog uređenja Županije Posavske na adresu: Glavni trg b.b., 76290 Odžak ili na e-mail: gospodarstvo@zp.gov.ba.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti