Više

  Održana javna rasprava o Nacrtu zakona o poticanju gospodarstva u ŽP

  Najčitanije

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u Županiji Posavskoj za općinu Domaljevac-Šamac održana je danas (20.4.) u Domaljevcu. U Javnoj raspravi sudjelovali su: Dragutin Živković, ministar gospodarstva i prostornog uređenja u Vladi ŽP s predstavnicima ministarstva, Stjepan Piljić, načelnik Općine Domaljevac-Šamac s predstavnicima općine i predstavnici poduzetnika općine Domaljevac-Šamac. Na Nacrt Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u ŽP izneseni su prijedlozi i sugestije koji će biti uzeti u razmatranje.
  Javne rasprave biti će održane i za općine Odžak i Orašje. Održavanje javne rasprave o Nacrtu Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u ŽP za općinu Odžak predviđeno je u utorak 26.4.2022. godine s početkom u 13,00 sati u Hotelu Euro u Odžaku, a za općinu Orašje termin će biti naknadno objavljen.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti