Održana stručna rasprava o primjedbama i mišljenjima na Nacrt Prostornog plana ŽP 2019.-2039.

Najčitanije

Stručna rasprava o primjedbama i mišljenjima na Nacrt Prostornog plana Županije Posavske za razdoblje 2019.-2039. održana je danas (8.6.) u Domaljevcu. Na stručnoj raspravi sudjelovali su: Dragutin Živković, ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP s predstavnicima ministarstva, Gordana Jevtić, predstavnica IG instituta Banja Luka kao nositelja izrade Prostornog plana ŽP za razdoblje 2019.-2039., predstavnici Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP i Ministarstva prometa veza i zaštite okoliša ŽP te predstavnici Grada Orašja i Općine Domaljevac-Šamac. Stručna rasprava je bila sadržajna te su izneseni prijedlozi i sugestije na Nacrt Prostornog plana Županije Posavske za razdoblje 2019.-2039.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti