Više

  Održana XIV. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  Skupština Županije Posavske na XIV. sjednici, održanoj 12.04.2017.godine razmatrala je i usvojila Zakon o doplatku za djecu te primila k znanju Informaciju o radu Kantonalnog tužiteljstva Posavskog kanotna za 2016. godinu, Informaciju o radu Kantonalnog suda u Odžaku za 2016. godinu i Informaciju o radu Općinskog suda u Orašju za 2016.godinu.
  Na ovom zasjedanju zastupnička pitanja i inicijative postavili su i pokrenuli: Tomo Jurkić, Anes Osmanović, Drago Zečević i Senad Ahmetović.
  Dana 11.04.2017. godine svoje sjednice su održali skupštinski odbori – Odbor za Ustav, Poslovnik i zakonodavstvo svoju XVIII. sjednicu i Odbor za društvene djelatnosti svoju XII. sjednicu. Odbor za gospodarsvo, financije i proračun svoju XIII. sjednicu nije održao zbog nedostatka kvoruma, izvijestili su iz Stručne službe Skupštine.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti