Više

  Održana XVI. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  Uz predsjedanje Blaža Župarića, dana 16. 2. 2021. godine, održana je XVI. redovita sjednica Skupštine Županije Posavske.
  Zastupnici su razmatrali i usvojili Izvješće o radu Skupštine Županije Posavske za 2020. godinu, Program rada Skupštine Županije Posavske za 2021. godinu, Program rada Vlade Županije Posavske za 2021. godinu, Odluku o raspisivanju Natječaja za izbor i imenovanje Neovisnog odbora za izbor i reviziju i Odluku o odobravanju razrješenja Ministrice financija.
  Na istoj sjednici zastupnici su primili k znanju Informaciju o radu Kantonalnog suda u Odžaku za 2020. godinu.
  Zastupnička pitanja postavili su zastupnici: Drago Zečević, Barbara Ćošković, Senad Ahmetović i Mehmed Memišević.
  Dana 15. 2. 2021. godine svoje XIV. sjednice su održali skupštinski odbori – Odbor za Ustav, Poslovnik i zakonodavstvo, Odbor za gospodarstvo, financije i proračun i Odbor za društvene djelatnosti, izvijestili su iz Stručne službe Skupštine.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti