Više

  Održane Javne rasprave o Nacrtu zakona o zaštiti od požara i vatrogastvu Županije Posavske

  Najčitanije

  Županijska uprava civilne zaštite u suradnji sa općinskim službama civilne zaštite ŽP održala  je Javne rasprave na Nacrt zakona o zaštiti od požara i vatrogastvu Županije Posavske. Javna  rasprava za općine Orašje i Domaljevac-Šamac održana je danas (25.08.2017.) u Orašju u dvorani za sjednice općinskog vijeća Orašje. Jučer (24.08.2017.) održana je javna rasprava o istoimenom županijskom Nacrtu zakona za općinu Odžak u zgradi stare vijećnice Odžak u Odžaku. Tijekom rasprave iznesene su primjedbe, sugestije i postavljena pitanja na koja je odgovarao direktor županijske uprave Civilne zaštite Ilija Jezidžić.

  Sve primjedbe i sugestije mogu se dostaviti na e-mail: civilna.zastita.orasje@tel.net.ba ili na fax 031-714-535 najkasnije do 16.09.2017.godine.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti