Više

  Održano međužupanijsko natjecanje „Sigurno u prometu“

  Najčitanije

  Međužupanijsko natjecanje „Sigurno u prometu“ za učenike osnovnih škola održano je u subotu (28.5.) u Vitezu. Ukupni pobjednik natjecanja je Osnovna škola Vladimira Nazora iz Odžaka. Na natjecanju su sudjelovala 44 učenika iz 11 osnovnih škola s prostora Federacije Bosne i Hercegovine koji su iskazali znanje u pismenom dijelu natjecanja te u spretnosti vožnje biciklom.

  Učenici OŠ Vladimira Nazora iz Odžaka postigli su sljedeće rezultate: u kategoriji djevojčica prvo mjesto je osvojila Ajla Šogorović, a drugo mjesto Amna Subašić, dok je u kategoriji dječaka prvo mjesto osvojio Emin Mujanović, a treće Marko Jurić. Na natjecanju su sudjelovali i učenici iz OŠ Ruđera Boškovića iz Donje Mahale.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti