Više

  Održano pojedinačno natjecanje u šahu za učenike srednjih škola

  Najčitanije

  Pojedinačno natjecanje u šahu za učenike srednjih škola održano je danas (20.04.) u Školskom centru fra Martin Nedić u Orašju. Nastupili su učenici iz škole domaćina, učenici Srednje strukovne škole iz Orašja i kao gosti učenici iz Osnovne škole fra Ilije Starčevića iz Tolise. Prvo mjesto s najvećim brojem bodova osvojio je Ivan Živković, učenik Srednje strukovne škole iz Orašja. Drugo mjesto zauzeo je Dominik Oršolić iz Osnovne škole fra Ilije Starčevića iz Tolise, a treće mjesto osvojio je Ilija Petrovića iz Školskog centra fra Martin Nedić.

  Natjecanje su vodili i organizirali: prof. Latif Brkić i Vjekoslav Živković, internacionalni šahovski majstor i FIDE trener. Igrano je sedam kola u švicarskom sustavu FIDE varijanta dok je kriterij ocjenjivanja bio srednji Boholz.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti