Više

  Oko 200 prijavljenih iz Županije Posavske na federalni Javni poziv za obnovu ratom porušenih ili oštećenih domova

  Najčitanije

  Sa područja Županije Posavske na raspisani Javni poziv za obnovu i rekonstrukciju obiteljskih domova Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica, prijavilo se oko 200 potencijalnih korisnika iz tri posavske općine. Radi se o programu koji se planira implementirati u Federaciji BiH kroz dvogodišnje razdoblje, tekuću i narednu godinu.
  -Do sada je Povjerenstvo Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica obišlo sve prijavljene na Javni poziv iz Županije Posavske, a za mjesec dana najavili su objavu popisa osoba koje su prošle po pozivu. Tada će biti poznat broj osoba iz Županije Posavske kojima će biti omogućena obnova ratom porušenih ili oštećenih domova, te ukupan iznos sredstava koja će biti namijenjena području Županije Posavske, pojašnjava Ivo Kovačević iz županijskog ureda za povratak raseljenih osoba – prognanika i izbjeglica.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti