Više

  Okrugli stol na temu Nacrta novog Zakona o obrtu u Federaciji BiH

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja Županije Posavske organizira okrugli stol o Nacrtu Zakona o obrtu u Federaciji BiH. Okrugli stol će se održati u Domaljevcu, u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske, u četvrtak 08.06.2017. godine u 11 sati. Nacrt Zakona je prihvatio Predstavnički dom Parlamenta Federacije BiH i odredio rok od 60 dana za javnu raspravu.

  Obzirom da se radi o nacrtu Zakona kojim bi se uspostavila nova zakonska regulativa u oblasti obrta, Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenje poziva sve zainteresirane subjekte iz oblasti obrta da sudjeluju u radu okruglog stola. Svi eventualno prihvatljivi i opravdani prijedlozi, mogu se dostaviti i na email Ministarstva gospodarstva i prostornog uređenja Županije Posavske:
  gospodarstvo@zupanijaposavska.ba
  ili na email: komisija@fmrpo.gov.ba
  u roku od 30 dana od dana održavanja okruglog stola.“

  Nacrt Zakona se može preuzeti OVDJE
  Isti se može preuzeti i na web stranici Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti