Više

  Okupljanje branitelja u blizini granice nije ugrožavalo promet

  Najčitanije

  -Ministarstvo branitelja Vlade Županije Posavske čini sve u granicama svojih mogućnosti da braniteljskoj populaciji osigura određeni vid pomoći koji je na raspolaganju Ministarstvu. Rješavanje pitanja branitelja u širem kontekstu je pitanje na koje mora odgovoriti Federalno ministarstvo branitelja. U Proračunu F BiH je daleko više sredstva kojima se štite prava branitelja kroz određene naknade i ovoga trenutka je neophodno da Federalno ministarstvo riješi pitanje iz zahtjeva prosvjednika, izjavio je ministar Marijan Kopić u povodu današnjeg okupljanja branitelja u blizini graničnog prijelaza Orašje. Danas nije došlo do blokade prometa niti je ugrožavan promet prema graničnom prilazu Orašje-Županja.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti