Više

  Online konferencija Upravljanje kvalitetom zraka u županijama FBiH

  Najčitanije

  Ministar prometa, veza i zaštite okoliša Anes Osmanović je na poziv tima Ureda Svjetske banke i Federalnog ministarstva okoliša i turizma sudjelovao u online konferenciji na temu Upravljanje kvalitetom zraka u županijama FBiH.

  Ministar Osmanović je kroz izlaganje prezentirao problematiku kvalitete zraka i prioritetnim aktivnostima u našoj županiji kada je ova oblast u pitanju. -Konferencija i današnja radionica su prilika da iznesemo naše viđenje i problematiku ovog globalnog problema kvaliteta zraka koji je sve prisutniji i opasniji po zdravlje stanovništva. Ujedno prilika da se upoznamo s kolegama iz svih županija i predstavnicima svih ustanova koje se bave ovim problemom kao i mogućnostima učešća naše županije u budućim projektima Svjetske banke i resornih ministarstava, agencija i fondova na višim nivoima, izjavio ministar Anes Osmanović.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti