Više

  OŠ “Vladimira Nazora” iz Odžaka pobjednik međužupanijskog natjecanja “Sigurno u prometu”

  Najčitanije

  Učenici OŠ “Vladimira Nazora” iz Odžaka pobijedili su na međužupanijskom natjecanju u poznavanju prometnih propisa i sigurnosnih pravila i spretnosti upravljanja biciklom “Sigurno u prometu” koje je održano je u subotu (27.5.) u Širokom Brijegu. Na 25. međužupanijskom natjecanju sudjelovalo je 11 ekipa s po četiri učenika. Pod pokroviteljstvom Auto-moto kluba “Odžak” na natjecanju su nastupile i dvije prvoplasirane ekipe sa županijskoga natjecanja, koje je nedavno održano u Odžaku.
  Apsolutni pobjednici međužupanijskog natjecanja su učenici OŠ “Vladimira Nazora” iz Odžaka koji su pod voditeljicom prometne sekcije učiteljicom Sabrinom Ahmetović osvojili prvo mjesto u ekipnom poretku, prvo i drugo mjesto u kategoriji djevojčica i prvo i treće mjesto u kategoriji dječaka pri čemu nisu imali nijedan negativan bod.
  Učenici OŠ “Orašje”, pod vodstvom nastavnice Marije Janjić osvojili su treće mjesto u kategoriji ekipa i treće mjesto u kategoriji djevojčica.

  Poredak po ekipama:
  1.OŠ “Vladimira Nazora” iz Odžaka
  2. OŠ “Dr. Franjo Nevistić” iz Šujice
  3. OŠ “Orašje”

  U kategoriji učenice:
  1. Ajla Šogorović, OŠ “Vladimira Nazora” iz Odžaka
  2. Amna Subašić, OŠ “Vladimira Nazora” iz Odžaka
  3. Ajla Smajlović, OŠ “Orašje”

  U kategoriji učenici:
  1. Emin Mujanović iz OŠ “Vladimira Nazora” Odžak
  2. Božo Klišanin iz OŠ “Dr. Franjo Nevistić” Šujica
  3. Marko Jurić iz OŠ “Vladimira Nazora” Odžak

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti