Više

  Otuđenje čamca i ronilačke opreme

  Najčitanije

  Dana 26. rujna 2020. godine Policijska stanica Orašje je zaprimila prijavu kaznenog djela „Krađa“ koja se dogodila na štetu H.B. iz Ugljare, općina Orašje na način da je NN osoba ili više njih otuđila gumeni čamac i ronilačku opremu za podizanje teških tereta sa dna vodenih površina vrijednosti cca 10.000,00 konvertibilnih maraka s pristaništa za čamce koje se nalazi u neposrednoj blizini skelskog prijelaza u Orašju.
  Po istoj prijavi su postupili službenici kriminalističke policije PU Orašje, koji su operativnim radom, zajedno s kolegama iz kriminalističke postrojbe Policije Brčko Distrikta, otuđene predmete pronašli u Brčkom.
  Zbog postojanja osnova sumnje da je počinio kazneno djelo „Krađe“ u službene prostorije PS Orašje je priveden četrdesettrogodišnji D.Đ. iz Brčkog nad kojim je provedena kriminalistička obrada, te će nadležnom tužiteljstvu Županije Posavske biti dostavljeno izvješće o počinjenom kaznenom djelu, izvijestio je glasnogovornik Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti