Više

  Otvoren 20. sajam turizma i ekologije „List“ 2022.

  Najčitanije

  Uz nazočnost brojnih uzvanika, uz ostale i ministra prometa veza i zaštite okoliša Županije Posavske Anesa Osmanovića, jučer (05.05.) otvoren je jubilarni 20. sajam turizma i ekologije „List“ u Lukavcu. Pored izlagača iz Bosne i Hercegovine i zemalja regije na ovogodišnjem sajmu su i izlagači iz Italije i Njemačke. Sajam je svečano otvorio premijer Tuzlanske županije Irfan Halilagic.

  -Ovo je tradicionalan sajam prvenstveno ekologije i turizma, a ove je godine zabilježio rekordan broj izlagača kao i udruženja žena u okviru Festivala hrane „Bosanska sofra“. Posjetiteljima se predstavilo oko 400 sudionica sa prijavljenih 500 jela. Pored prezentacije turističkih potencijala BiH, tijekom tri dana sajma predstavljaju se i turističke zajednice i organizacije zemalja regije – Srbije, Hrvatske, Crne Gore. Ove godine Sajam nudi bogat programski sadržaj, među kojima su Dani ženskog stvaralaštva, okrugli stol o temi „Lokalni mediji u funkciji razvoja lokalne turističke ponude”, susret medija, panel diskusiju „Hijerarhija točnosti mjerenja emisija u zrak”, kazao je ministar Osmanović.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti