Više

  Otvoren 42. Međunarodni sajam poljoprivrede i prehrambene industrije

  Najčitanije

  GRADAČAC – Danas (26.08.2015.g.) je otvoren 42.Međunarodni sajam poljoprivrede i prehrambene industrije koji će trajati do 29.kolovoza 2015.godine. Otvorenju sajma je prisustvovao predsjednik Vlade Federacije BiH Fadil Novalić sa ministrima, te predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić sa ministrom gospodarstva i prostornog uređenja Darkom Kasapom i ministrom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Matom Brkićem.

  Oko 250 izlagača iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Slovenije, Austrije, Njemačke, Pakistana i Turske izlagat će svoje proizvode na 2500 četvornih metara zatvorenog i 5000 četvornih metara otvorenog prostora. Na sajmu će izlagati šest izlagača s područja Županije Posavske: Bosanac (sjemenska roba), Pak centar Bok (plastenici), firma MIX (stočna hrana), Mlin Ivo i Bele (brašno), Udruga pčelara Trut (med) i Turistička zajednica Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti