Više

  U Gradačcu otvoren 45. Međunarodni sajam poljoprivrede i prehrambene industrije

  Najčitanije

  U Gradačcu je otvoren 45. Međunarodni sajam poljoprivrede i prehrambene industrije „Sajam šljive“. Sajam je jučer ( 29.08.) otvorio Valentin Inzko, visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini uz veliki broj gospodarstvenika i osoba iz javnoga života. Otvorenju 45. sajma koji se održava 50 godina u Gradačcu, uz visokog predstavnika, nazočili su predsjednik Vlade Federacije BiH Fadil Novalić, predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić, predsjednik Vlade Tuzlanske Županije Jakub Suljkanović zajedno sa ministrima u Vladi Tuzlanske Županije te mnogobrojni politički i gospodarski predstavnici iz BiH i regije.

  Prema riječima organizatora na oko 5000 kvadratnih metara svoje proizvode predstaviti će 320 izlagača iz BiH i regije. Sa područja Županije Posavske na sajmu se predstavlja: Centar za poduzetništvo, Općina Orašje, Udruga poduzetnika-Orašje, Pak centar d.o.o., Sintofarm Adriatica d.o.o., OPG Eko-Posavina Odžak i Ferra Tolis. Prostor za izlagače sa ŽP na 56 kvadratnih metara osigurala je Vlada Županije Posavske. Sajam će potrajati do subote (01.09.).

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti