PIPLS: Poziv na podnošenje prijava jedinica lokalne samouprave u BiH

Najčitanije

Projekt unapređenja efikasnosti lokalnih usluga u Bosni i Hercegovini (PIPLS) upućuje poziv jedinicama lokalne samouprave (JLS) u Bosni i Hercegovini (BiH) da se prijave za sudjelovanje u njegovoj implementaciji.

PIPLS projekt ima za cilj unaprijediti pristup ključnim javnim uslugama kroz bolje upravljanje i povećanje ulaganja u lokalnu infrastrukturu. Projekt je trogodišnja inicijativa (2021.-2023.) koju primarno financira Vlada Kraljevine Švedske, a provodi ga Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP) u saradnji sa Ministarstvom financija Federacije Bosne i Hercegovine, Ministarstvom financija Republike Srpske, Uredom za razvoj i europske integracije Županije Posavske, Uredom koordinatora za reformu javne uprave Bosne i Hercegovine i dva saveza općina i gradova.

Ovdje možete pogledati Javni poziv i preuzeti dokumente za prijavu.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti