Više

  Počela isplata poljoprivrednim proizvođačima u Projektu sufinanciranja jesenje sjetve

  Najčitanije

  Dana, 03.10.2016. godine prema informaciji iz Federalne direkcije robnih rezervi putem Riznice Federacije BiH počela je isplata sredstava poljoprivrednim proizvođačima koji su sudjelovali u Projektu sufinanciranja jesenje sjetve pšenice, rod 2016. godine.

  Poljoprivrednim proizvođačima (fizičkim osobama) koji su sudjelovali i ispoštovali Ugovor o sufinanciranju, a imaju otvorene račune u: Unicredit bank d.d. ,Hypo Alpe Adria bank, Raiffeisen bank d.d., NLB Tuzlanska banka i Sber bank AD,izvršeno je prebacivanje sredstava na njihove račune, izvijestila je iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva pomoćnica ministra Manda Oršolić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti