Više

  Podjela sjemena soje za poljoprivrednike u Županiji Posavskoj

  Najčitanije

  Po osnovu “Javnog poziva za sudjelovanje u aktivnostima zasnivanja i proširivanja proizvodnje soje u 2020. godini”, realiziranog u okviru razvojne suradnje UNDP-ovog projekta “Inicijativa za razvoj infrastrukture u Bosni i Hercegovini (CIDI)” i Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, ovih dana u Županiji Posavskoj vrši se podjela sjemenskog materijala soje za poljoprivrednike tri posavske općine.

  -U općini Odžak podjela je obavljena u količini od 26.450 kg sjemena soje za 55 poljoprivrednih proizvođača. Podjela sjemena soje u Orašju i Domaljevcu obavit će se danas i sutra (petak) za preostalih 295 proizvođača u količini od 103.550 kg sjemena. Prilikom podjele sjemena soje poštivane su sve preporuke i mjere vezane za potreban razmak te obavezno nošenje maski i rukavica, izjavila je Nada Ević, tajnik Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti