Više

  Pojačan oprez zbog saniranja šteta prouzročena nevremenom

  Najčitanije

  Operativno komunikacijski centar Uprave policije MUP-a Županije Posavske, jučer je u ranim večernjim satima zaprimio više dojava građana koje su se odnosile na oštećenja prouzročena nevremenom.

  Nazočni na terenu i jučer i danas policijski službenici aktivno daju svoj doprinos i u smislu pomoći građanima, otklanjanja opasnosti, obavljanja očevida, sanacije šteta koje remete redovni tijek života građana s posebnim, od jutros, fokusom na regulaciju prometa na dijelovima gdje je zbog posljedica oluje ili tehničkih oštećenja kao i neprohodnosti prometnica, on otežan.

  Molimo građane da obrate veću pozornost na situaciju oko sebe i kuda se kreću odnosno gdje parkiraju vozila, s obzirom na oštećenja stabala i zgrada zbog čega ne smijemo zanemariti mogućnost daljnjeg lomljenja pojedinih grana stabala te otpadanja dijelova krovišta, žbuke odlomljenih dijelova sa zgrada i drugih objekata.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti